Reference

Magda

,,S Adél jsem se seznámila, když jsem hledala dulu. Přála jsem si prožít těhotenství a porod naladěná na své tělo, miminko a ženskou sílu. Každou předporodní schůzku i celý porod byla pro nás Adél bezpečným přístavem podpory, plným informací, zkušeností a lásky k celému transformačnímu procesu. Tisíckrát děkujeme, je neskutečně hluboký a léčivý pocit, mít někoho, komu člověk může v těchto situacích věřit. Doporučuji všemi deseti.”

Pája

,,Adélku jsme si vybrali jako poradkyni a podporu k porodu. Přestože to byla její první zkušenost, zachovala klidnou hlavu, chovala se profesionálně a přátelsky. Byla milá, ochotná a velmi spolehlivá. Je pro nás velkým přínosem i dnes, při pomoci s kojením, uvazováním do šátku i při hraní s dětmi. Za to jí patří veliké díky! 😊 Její služby určitě doporučujeme a bylo nám ctí!”

Nikol

,,Když se mi narodilo druhé dítě, očekávala jsem po první špatné zkušenosti s kojením, že to zase nemusí jít tak snadno. Kontaktovala jsem proto Adél již v porodnici a nikdy toho nepřestanu litovat! Pomohla, ujistila, ukázala mi jak miminko navázat do šátku. A pomáhá mi do dnes, jelikož je také máma malého bojkotáře jako já a proto vždy ví, jak se cítím a podpoří mě. Adél mohu doporučit opravdu všem ženám. DĚKUJI ❤”

Nikola

,,Adélku doporučuji všem maminkám. Velmi nám pomohla v těžkých začátcích a pomáhá nám stále. I přesto, že je sama maminka malých dětí, nemá problém dojet až domů. Jsem moc ráda i za nošení v nosítku, které nás naučila. :)

Opravdu moc Ti děkuji! <3.

Lenka

,,Udělala jsem velkou chybu, že jsem Adél nekontaktovala hned v porodnici. ušetřila bych sobě a svému miminku pár nocí stresu. miminko se mi narodilo do Ladovské zimy, cesta za námi domů nepřipadala v úvahu a i přes to, se mi Adéla věnovala s neuvěřitelnou péči a porozuměním. byly jsme v kontaktu telefonicky a přes instagram a díky ní nemám týden po porodu obrovská, bolavá prsa, hladové dítě a nervy v kýblu😅 je to neskutečná úleva a dodání sebevědomí, že to s malým zvládnu ❤️ mohla bych zde napsat tisíckrát děkuji a pořád by to přesně nevystihlo, jak moc jsem Ti vděčná.🌸🌸🌸”

Denisa

,,Adélčinu cestu k laktačnímu poradenství jsem sledovala už dlouho na instagramu a po náročné bolestivě prokojené první noci s malým doma, jsem věděla komu napsat. Hned ráno zoufalá, bolavá jsem Adélce napsala a nečekala jsem, že mi hned odepíše a dokonce přes zprávy poradí... Ale i přes to jsem se s ní chtěla vidět a ona byla tak hodná, že dojela ještě ten den odpoledne jak mohla. Přišly jsme na problém, se vším poradila, vše zodpověděla a ukázala. Půjčila mi i nosítko vhodné pro miminko. Měla jsem pocit jako bychom se znaly už dlouho, nebála jsem se otevřít a popovídali jsme si o našich prvorozených dcerách... 🥰 Neumím popsat kolik pozitivní energie po její návštěvě u nás doma zůstalo a doufám Adél, že ji jen nerozdáváš, ale i dostáváš ♥️”

Kateřina

,,Pro mě je to žena s velkým Ž. Měla jsem tu čest paní Adel poznat již před porodem. Když se po porodu nechtěla dcera přisát, neváhala jsem ji kontaktovat. Ochotně hned den propuštění z porodnice dojela, dodala odvahu, potřebnou podporu, vyslechla mě. Byla ne jen laktační poradkyní, ale také psychologem a kamarádkou. Tato žena nám zachránila kojení a mé psychické zdraví 😀. Je to člověk na svém místě, nic není problém, na telefonu ve dne v noci, s čímkoli pomohla, povzbudila, poradila. Doporučuji vřele všem. Dělá své poslání opravdu s láskou a potřebnou péčí všem maminkám i miminkám.”

Eliška

,,Když jsem si přiznala že nevím a možná to sama nezvládnu, požádala jsem o radu a pomoc s kojením právě Adélku.

Už po první schůzce Floriánek pochopil, jak a proč je výhodné se přisát. Díky pozitivnímu a podporujícímu přístupu jsem neměla pocit selhání. Od té chvíle jsme se propracovali na plné kojení a mě ta chvíle neskutečně uklidnila. Krom samotného kojení nám poradila i jak správně navázat šátek, později nosítko a mnoho dalšího.

Nyní si uvědomuji, že odvaha kontaktovat LP byla mou nejlepší investicí. A kdybych jen tušila, že tahle možnost je už i před porodem, tak bych neváhala.

Děkuji”

Vytvořte si webové stránky zdarma!