O mně

Jmenuji se Adéla Šnýdlová a celý svůj život žiji v nádherné slezské Opavě.

Jsem mámou tříleté dcery Adiny, ročního syna Damiána a manželkou milujícího a podporujícího muže.

Vystudovala jsem obor Učitelství pro 1. Stupeň ZŠ a nějakou dobu pracovala jako Montessori průvodkyně. Zpětně si uvědomuji, že střet s jiným - respektujícím, přístupem k dítěti silně ovlivnil můj vlastní přístup k mateřství jako takovému.

Životní cesta, která mě nyní velmi naplňuje, se mi však začala otvírat v době, kdy jsem čekala své první dítě. Zjistila jsem, že těhotenství se dá prožít harmonicky a informovaně. Také jsem se prvně dostala k tématům jako jsou kojení, raná vazba mezi matkou a dítětem, kontaktní rodičovství.

Byť můj první porod v porodnici neproběhl tak, jak jsem si vysnila, byl to v mém životě zásadní okamžik. Uvědomila jsem si, že těhotenství, porod, kojení a rané mateřství máme my ženy - mámy zcela ve svých rukou. Stačí jen mít ty správné informace, podporu a naslouchat vlastní intuici. Je to totiž právě mateřství, které jde ruku v ruce s ženstvím.

O dva a půl roku později jsem doma porodila úžasného syna. Byl to jeden z nejsilnějších a nejvědomějších zážitků v mém životě.

Mé vlastní zkušenosti s těhotenstvími, dvěma zcela odlišnými porody, snadným kojením dcery a vybojovaným kojením syna, žitím kontaktního rodičovství - mě přivedly k touze podporovat ženy na jejich vlastní cestě mateřstvím, ať už je jakákoliv. Porodem to totiž nekončí, ba naopak. Mým cílem je podpořit ženy v jejich mateřských kompetencích a sebejistotě v péči o miminko. Každá žena má moc naladit se na svou mateřskou intuici a naslouchat potřebám svého dítěte. Máme to v sobě.

Jsem profesionální laktační poradkyní MAMILA, o. z., mentorovanou porodní a poporodní dulou Amma Dula Akademie, lektorkou nošení dětí Trageschule DIDYMOS a poskytovatelkou ženské bylinné napářky. Služby poskytuji v Opavě a v rámci Moravskoslezského kraje.

Ráda budu tvou podporou.

Adel


Vytvořte si webové stránky zdarma!